Dlaczego my?

Jesteśmy liderem na polskim rynku w sprzedaży wykładzin samochodowych Automotiv.

Sklep online

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego. Znajdą tam Państwo naszą bogatą ofertę produktów.

Stabilność i niezależność

Jesteśmy dostawcą wykładzin największych producentów. Szybko reagujemy na potrzeby Klientów, co sprawia, że nasza firma jest profesjonalnym i wartościowym partnerem dla firm działających w branży motoryzacyjnej, a także dla firm tapicerskich, przedsiębiorstw tekstylnych i wystawienniczych w Polsce i w Europie.

Innowacja

Stawiamy na sprawdzone marki i innowacyjne rozwiązania podążające za potrzebami stale rozwijającego się rynku.

Oferta

Oferujemy duży wybór dywaników gumowych, mat do bagażnika oraz taśm antypoślizgowych dedykowanych do konkretnego modelu auta.

Oferta

W naszej ofercie znajdują się także wykładziny targowe i eventowe w bogatej kolorystyce i wzornictwie, wykładziny typu sztuczna trawa, wykładziny do pomieszczeń biurowych, hal przemysłowych oraz inne produkty do produkcji dywaników: przędza przemysłowa, lamówki, stopery.

Profesjonalna obsługa

Zgromadzone na przestrzeni lat doświadczenie połączone z wiedzą teoretyczną sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Zwracamy szczególną uwagę na jakość obsługi Klienta. W biznesie kierujemy się uniwersalnymi wartościami, takimi jak uczciwość, otwartość i zaangażowanie.

Szybka dostawa

Dysponujemy własnym transportem, co znacznie usprawnia proces sprzedaży przyspieszając dostawy, zapewniając Klientom komfort oraz zaoszczędzając ich czas. Korzystamy również z usług znanych i sprawdzonych firm transportowych, takich jak Schenker, czy FedEx.